ul. Wólczyńska 133, 01-919 Warszawa

FAQ

Pomieszczenia w Cemat Box można wynająć już na okres od 30 dni.

Wysokość naszych magazynów umożliwia składowanie do poziomu 3 m.

Nasze magazyny znajdują się wewnątrz budynku.

W magazynach nie ma półek i regałów, ze względu na różne potrzeby wykorzystania pomieszczeń
przez Klientów.

– Łatwo psujące się̨ lub narażone na zepsucie, w szczególności mięso i inna żywność ulegając zepsuciu;
– Materiały wybuchowe, materiały łatwopalne, substancje toksyczne, środki żrące, produkty ropopochodne,
amunicja, pełne i puste pojemniki ciśnieniowe do przewozu gazów technicznych i LPG;
– Rośliny, zwierzęta;
– Skradzione lub w inny sposób pochodzące z przestępstwa;

Nasze boxy znajdują się przy ulicy Wólczyńskiej 133 w budynku nr 6.

Magazyn można wynająć od zaraz. Po dokonaniu płatności oraz podpisaniu umowy online. Klient zamyka wynajęty box na kłódkę.

Osoby prywatne

Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, które planują remont, przeprowadzkę lub po prostu nie mają, gdzie przechować większych lub sezonowych rzeczy. Takie magazyny od 8m2 do 20m2 są dla nich idealnym rozwiązaniem. Mają pewność, że płacą, za przestrzeń, którą na pewno wykorzystają i zmieszczą w niej wszystkie swoje przedmioty.

Firmy

Drugą grupą, z którą najczęściej współpracujemy są małe i średnie firmy, które potrzebują miejsca na przechowywanie materiałów reklamowych, handlowych czy produktów, które sprzedają. Self storage to również dobre rozwiązanie dla wszelkich e-commerce.

Tak, na terenie kompleksu jest dogodny parking dla Klientów.

Zamykane są na kłódkę, którą można zakupić u Wynajmującego od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 (nie licząc świąt), informując o tym przed podjęciem najmu – mailowo na adres: kontakt@cematbox.com lub przynieść własną.

Na terenie znajdują się wózki transportowe do rozładunku o nośności do 150kg. Aby z nich skorzystać należy skontaktować się z Administratorem na adres e-mail: kontakt@cematbox.com.

Na terenie kompleksu, znajduję się całodobowa ochrona oraz monitoring.

Self Storage to mini magazyny lub kontenery do wynajęcia, które charakteryzują się małą powierzchnią. Wynajmowane są na określony czas, zarówno osobom prywatnym jak i firmom. W Cemat Box nasze mini magazyny do wynajęcia mają powierzchnię od 8m2 do 20m2.

Nasza firma Cemat Box oferuje kontenery magazynowe na wynajem o wielkości od 8m2 do 20 m2. Nasze powierzchnie zlokalizowane są na Bielanach w Warszawie przy ul. Wólczyńskiej 133- w pobliżu są trasy szybkiego ruchu, umożliwiające sprawną komunikację.

Wynajmij już teraz: